sladoled mandelj, maxim premium, 4/1, 400ml
Spar
Mercator
Tuš

maxim

sladoled mandelj, maxim premium, 4/1, 400ml

Pakiranje: 400 ml

od8,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 22,48 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,99 €

22,48 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

8,99 €

22,48 €/L

sladoled na palčki, mandelj, maxim premium, 4 x 100 ml

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

8,99 €

22,48 €/L

Sladoled Maxim Mandelj 4 x 100 ml