zagorski štruklji, ledo, 600g
Spar
Mercator
Tuš

ledo

zagorski štruklji, ledo, 600g

Pakiranje: 600 g

od5,78 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,78–5,89 € · prihranite do 0,11 €

Cena na enoto: od 9,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,78 €

9,63 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,78 €

9,63 €/kg

Štruklji Zagorski , 600g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,89 €

9,82 €/kg

štruklji, ledo, zamrznjeno, 600 g