sladoled caramel sutra core, ben&jerry´s, 465ml
Spar
Tuš

ben & jerry's

sladoled caramel sutra core, ben&jerry´s, 465ml

Pakiranje: 465 ml

od10,45 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 10,45–10,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 22,47 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

10,45 €

22,47 €/L

Sladoled Ben & Jerry's Caramel Sutra 465 ml

Spar

Spar

Na zalogi

10,49 €+49%

22,56 €/L