sladoled gozdni sadeži, čokolada in vanilija, leone, 2l
Spar
Mercator
Tuš

leone

sladoled gozdni sadeži, čokolada in vanilija, leone, 2l

Pakiranje: 2 L

od6,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 6,29–6,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 3,15 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,29 €+67%

3,15 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,29 €

3,15 €/L

Sladoled Leone, Gozdni sadeži, Čokolada, Vanilija, 2 l

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,39 €+42%

3,20 €/L

sladoled, vanilija, gozdni sadeži in čokolada, leone, 2 l