zelenjavni zrezki o´plant, podravka, 4/1, 400g
Spar
Mercator
Tuš

o´plant

zelenjavni zrezki o´plant, podravka, 4/1, 400g

Pakiranje: 400 g

od4,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,99–5,09 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 12,48 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,99 €

12,48 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,99 €

12,48 €/kg

zelenjavni zrezki, o´plant, zamrznjeno, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,09 €

12,73 €/kg

Zrezki O'Plant, zelenjavni, zamrznjeni, 400 g