burek a la mesni, pekarna pečjak, 2x260g
Spar
Tuš

pekarna pečjak

burek a la mesni, pekarna pečjak, 2x260g

Pakiranje: 520 g

od2,80 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,80–5,94 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 5,38 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,80 €

5,38 €/kg

Burek A la mesni, veganski, 2 x 260 g

Spar

Spar

Na zalogi

6,99 €5,94 €-15%

11,42 €/kg