sladoled quattro colori fruit, ledo, 1500 ml
Spar
Mercator
Tuš

quattro

sladoled quattro colori fruit, ledo, 1500 ml

Pakiranje: 1,5 L

od5,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,99–6,29 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 3,99 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,99 €+50%

3,99 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,99 €+50%

3,99 €/L

sladoled, quattro colori, fruit, ledo, 1500 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,29 €+67%

4,19 €/L

Sladoled Quattro, Colori, Fruit, 1,5 l