zelenjavna mešanica 6 mix, natureta, 450g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

zelenjavna mešanica 6 mix, natureta, 450g

Pakiranje: 450 g

od1,72 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,72–2,39 € · prihranite do 0,67 €

Cena na enoto: od 3,82 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,29 €1,72 €-25%

3,82 €/kg

Mešana Zelenjava Natureta 450 g Zamrznjeno

Spar

Spar

Na zalogi

2,39 €

5,31 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €

5,31 €/kg

zelenjavna mešanica, 6 mix, natureta, zamrznjeno, 450 g