jagode, natureta, 450g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

jagode, natureta, 450g

Pakiranje: 450 g

od2,84 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,84–3,29 € · prihranite do 0,45 €

Cena na enoto: od 6,31 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,79 €2,84 €-25%

6,31 €/kg

jagode, natureta, zamrznjeno, 450 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,79 €2,84 €-25%

6,31 €/kg

Jagode Natureta 450 g Zamrznjeno

Spar

Spar

Na zalogi

3,78 €3,29 €-13%

7,31 €/kg