višnje razkoščičene, natureta, 450g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

višnje razkoščičene, natureta, 450g

Pakiranje: 450 g

od6,06 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 6,06–7,99 € · prihranite do 1,93 €

Cena na enoto: od 13,47 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

8,09 €6,06 €-25%

13,47 €/kg

višnje brez koščic, natureta, zamrznjeno, 450 g

Spar

Spar

Na zalogi

7,99 €

17,76 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

7,99 €+33%

17,76 €/kg

Višnje Natureta 450 g Zamrznjeno