Jagode SLO 250 g
Spar
Tuš

Jagode SLO 250 g

Pakiranje: 250 g

od3,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 13,96 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €

13,96 €/kg

jagode ta sladke, 250g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,49 €+30%

13,96 €/kg