grah, natureta, 450g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

grah, natureta, 450g

Pakiranje: 450 g

od1,57 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,57–2,19 € · prihranite do 0,62 €

Cena na enoto: od 3,49 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,09 €1,57 €-25%

3,49 €/kg

Grah Natureta 450 g Zamrznjeno

Spar

Spar

Na zalogi

2,09 €

4,64 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €

4,87 €/kg

grah, natureta, zamrznjeno, 450 g