cmoki z mareličnim nadevom, zlato polje, 400g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

cmoki z mareličnim nadevom, zlato polje, 400g

Pakiranje: 400 g

od3,09 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 3,09–4,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 7,73 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,09 €

7,73 €/kg

Cmoki Zlato polje, marelični nadev, zamrznjeni, 400 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

4,48 €3,80 €-15%

9,50 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,49 €

11,23 €/kg

cmoki z mareličnim polnilom, zlato polje, zamrznjeno, 400 g