puding vanilija s čokolado paula, dr. oetker, 4x125g
Spar
Mercator

dr. oetker

puding vanilija s čokolado paula, dr. oetker, 4x125g

Pakiranje: 500 g

od2,39 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,39–2,99 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 4,78 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €2,39 €-20%

4,78 €/kg

vanilijev puding s čokolado paula, dr. oetker, 4 x 125 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

2,99 €

5,98 €/kg