lotus biscoff karamelizirani keksi, 250g
Spar
Mercator

lotus

lotus biscoff karamelizirani keksi, 250g

Pakiranje: 250 g

od2,59 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,59–2,65 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 10,36 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €

10,36 €/kg

keksi biscoff, lotus, 250 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

2,65 €

10,60 €/kg