fermentiran sojin izdelek mango, skyr alternativa, alpro, 400g
Spar
Mercator
Tuš

alpro

fermentiran sojin izdelek mango, skyr alternativa, alpro, 400g

Pakiranje: 400 g

od2,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 6,48 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €

6,48 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €

6,48 €/kg

fermentiran sojin izdelek skyr, mango, alpro, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,59 €

6,48 €/kg

Alpro sojin, fermentiran, skyr, mango, 400 g