testenine za lazanjo 250g schär
Spar
Tuš

schar

testenine za lazanjo 250g schär

Pakiranje: 250 g

od1,63 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,63–6,78 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 6,52 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,63 €

6,52 €/kg

Listi za lazanjo, brez glutena, 250g

Spar

Spar

Na zalogi

6,78 €

27,12 €/kg