tapioka puding s koščki mladega kokosa, vara, 230g
Spar
Tuš

vara

tapioka puding s koščki mladega kokosa, vara, 230g

Pakiranje: 230 g

od2,69 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,69–3,39 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 11,70 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,69 €

11,70 €/kg

Puding Tapiokin, s koščki mladega kokosa, 2x115g

Spar

Spar

Na zalogi

3,39 €

14,74 €/kg