žitna rezina, brez glutena, schär, 25g
Spar
Mercator
Tuš

schar

žitna rezina, brez glutena, schär, 25g

Pakiranje: 25 g

od0,34 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,34–1,29 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 13,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,34 €

13,60 €/kg

Brezglutenska Vitaminska Muesli Ploščica Schar 25 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €

51,60 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

51,60 €/kg

muesli ploščica z vitamini brez glutena, schar, 25 g