beljakovinska ploščica piškotki in smetana, barebells, 55g
Spar
Tuš

barebells

beljakovinska ploščica piškotki in smetana, barebells, 55g

Pakiranje: 55 g

od2,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,79–2,89 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 50,73 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,79 €

50,73 €/kg

Beljakovinska Ploščica z Okusom Piškotkov in Smetane 55 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,89 €+25%

52,55 €/kg