žitna ploščica banana enegy sport bar, isostar, 40g
Spar
Mercator
Tuš

isostar

žitna ploščica banana enegy sport bar, isostar, 40g

Pakiranje: 40 g

od1,23 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,23–1,59 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 30,75 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,23 €

30,75 €/kg

Bananina Tablica Isostar 40 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €+25%

32,25 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €+43%

39,75 €/kg

energijska tablica high energy, banana, isostar, 40 g