bela mlečna čokolada bubbly, milka, 95g
Spar
Mercator
Tuš

milka

bela mlečna čokolada bubbly, milka, 95g

Pakiranje: 95 g

od1,39 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,39–1,99 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 14,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €1,39 €-30%

14,63 €/kg

Čokolada mlečna Milka, bubbly, 95g

Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €+25%

20,95 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+67%

20,95 €/kg

čokolada bubbly white, milka, 95 g