prepečenec brez glutena, schär, 175g
Spar
Mercator
Tuš

schar

prepečenec brez glutena, schär, 175g

Pakiranje: 175 g

od1,34 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,34–4,59 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 7,66 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,34 €

7,66 €/kg

Prepečenec brez glutena, 175g

Spar

Spar

Na zalogi

4,59 €+2%

26,23 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,59 €

26,23 €/kg

prepečenec, brez glutena, schar, 175 g