presna ploščica piškoti in indijski oreščki, livity, 30g
Mercator
Tuš

livity

presna ploščica piškoti in indijski oreščki, livity, 30g

Pakiranje: 30 g

od0,73 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,73–0,89 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 24,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,73 €

24,33 €/kg

Ploščica Livity, presna, Nature Nature Cashew Cookie, 30 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €

29,67 €/kg

ploščica nature, indijski oreščki, livity, 30 g