beljakovinska ploščica z arašidi in karamelo protein crisp go on, sante, 50g
Spar
Mercator
Tuš

go on

beljakovinska ploščica z arašidi in karamelo protein crisp go on, sante, 50g

Pakiranje: 50 g

od1,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,29–1,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 25,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €+25%

25,80 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,35 €1,29 €-4%

25,80 €/kg

Ploščica beljakovinska Sante, Go On Crisp, arašidi, 50 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,39 €+8%

27,80 €/kg

beljakovinska ploščica crisp, arašidi in karamela, go on nutrition, 50 g