čokolada bounty, 57g
Spar
Mercator
Tuš

bounty

čokolada bounty, 57g

Pakiranje: 57 g

od1,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,39–1,49 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 24,39 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,39 €

24,39 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,43 €

25,09 €/kg

Desert Bounty, single, 57g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

26,14 €/kg

čokolada, bounty, 57 g