čokolada dorina ledena, kraš, 100g
Spar
Mercator
Tuš

dorina

čokolada dorina ledena, kraš, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,39 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,39–1,99 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 13,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €1,39 €-18%

13,90 €/kg

ledena čokolada, dorina, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,79 €

17,90 €/kg

Čokolada mlečna Dorina, ledeno polnjenje, 100g

Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €

19,90 €/kg