čokolada jagoda in jogurt milka, 100g
Spar
Mercator
Tuš

milka

čokolada jagoda in jogurt milka, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,39 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,39–1,99 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 13,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €1,39 €-30%

13,90 €/kg

Čokolada mlečna Milka, jagoda in jogurt, 100g

Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €+43%

19,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+67%

19,90 €/kg

polnjena čokolada z jagodo in jogurtom, milka, 100 g