tanki riževi rezanci, teptip, 250g
Spar
Tuš

asiana

tanki riževi rezanci, teptip, 250g

Pakiranje: 250 g

od1,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,79–2,89 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 7,16 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,79 €

7,16 €/kg

Tanki Riževi Rezanci 250 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,89 €

11,56 €/kg