sojin tofu dimljen, evergreen, 200g
Spar
Mercator
Tuš

evergreen

sojin tofu dimljen, evergreen, 200g

Pakiranje: 200 g

od1,69 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,69–1,79 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 8,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €

8,45 €/kg

dimljeni sojin tofu, evergreen, 200 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,79 €+6%

8,95 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,79 €+2%

8,95 €/kg

Dimljen Sojin Tofu 200 g