keksi s pomarančnim nadevom orangino, brez glutena, schär, 150g
Spar
Mercator
Tuš

schar

keksi s pomarančnim nadevom orangino, brez glutena, schär, 150g

Pakiranje: 150 g

od2,39 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,39–2,99 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 15,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €2,39 €-20%

15,93 €/kg

piškoti s pomarančnim nadevom brez glutena, schar, 150 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €+25%

19,93 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

19,93 €/kg

Brezglutenski Keksi s Pomarančnim Nadevom Schär 150 g