napolitanke s kakavovo kremo čoko, podravka, 200g
Spar
Mercator
Tuš

podravka

napolitanke s kakavovo kremo čoko, podravka, 200g

Pakiranje: 200 g

od1,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,89–1,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 9,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

1,89 €+59%

9,45 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,89 €

9,45 €/kg

Napolitanke Čoko, 200g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

9,95 €/kg

napolitanke čoko, podravka, 200 g