napolitanke nougat, kraš, 840g
Spar
Mercator
Tuš

kras

napolitanke nougat, kraš, 840g

Pakiranje: 840 g

od5,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 6,54 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,49 €

6,54 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,49 €

6,54 €/kg

nougat napolitanke, kraš, 840 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,49 €

6,54 €/kg

Napolitanke Nougat, lešnikova krema, 840g