vaflji obliti z mlečno čokolado cubi doo, manner, 140g
Mercator
Tuš

manner

vaflji obliti z mlečno čokolado cubi doo, manner, 140g

Pakiranje: 140 g

od2,09 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,09–2,99 € · prihranite do 0,90 €

Cena na enoto: od 14,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €2,09 €-30%

14,93 €/kg

napolitanke mini cubidoo, manner, 140 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,99 €

21,36 €/kg

Napolitanke Cubidoo,kakav,leš.krema,140g