dražirani keksi z mlečno čokolado, napoli, 165 g
Mercator
Tuš

napoli

dražirani keksi z mlečno čokolado, napoli, 165 g

Pakiranje: 165 g

od2,23 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,23–2,49 € · prihranite do 0,26 €

Cena na enoto: od 13,52 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,19 €2,23 €-30%

13,52 €/kg

piškoti dragee obliti z mlečno čokolado, napoli, 165 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,49 €

15,09 €/kg

Keksi Dragee, z mlečno čokolado, 165g