mlečna čokolada dorina, kraš, 80g
Spar
Mercator
Tuš

dorina

mlečna čokolada dorina, kraš, 80g

Pakiranje: 80 g

od1,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,69–1,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 21,12 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

1,99 €1,69 €-15%

21,13 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,79 €

22,38 €/kg

Čokolada mlečna, Dorina, 80g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+18%

24,88 €/kg

mlečna čokolada, dorina, 80 g