testenine špageti št.5 brez glutena, barilla, 400g
Spar
Mercator
Tuš

barilla

testenine špageti št.5 brez glutena, barilla, 400g

Pakiranje: 400 g

od3,69 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 9,23 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,69 €+28%

9,23 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,69 €

9,23 €/kg

špageti brez glutena n°5, barilla, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,69 €

9,23 €/kg

Brezglutenski Špageti Barilla 400 g