polnozrnate žitarice iz 4 vrst žit, natura, 100g
Spar
Mercator
Tuš

natura

polnozrnate žitarice iz 4 vrst žit, natura, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,29–1,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 12,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €

12,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

12,90 €/kg

ekspandirane polnozrnate žitarice, 4 vrste žit, natura, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €

13,90 €/kg

Riž, expandiran, 100g