juha piščanec saikebon, 60g
Spar
Mercator
Tuš

saikebon

juha piščanec saikebon, 60g

Pakiranje: 60 g

od1,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 33,17 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €

33,17 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

33,17 €/kg

zelenjavna juha s piščancem in orientalskimi testeninami, saikebon, 60 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €

33,17 €/kg

Piščančja Juha z Zelenjavo Star Saikebon 60 g