namaz iz marelic brez dodanih sladkorjev, abrikos easis, 300g
Spar
Mercator

easis

namaz iz marelic brez dodanih sladkorjev, abrikos easis, 300g

Pakiranje: 285 g

od3,99 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 3,99–4,19 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 14,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

14,00 €/kg

namaz marelice brez dodanih sladkorjev, easis, 285 g

Spar

Spar

Na zalogi

4,19 €

14,70 €/kg