omaka hoi sin, pearl river bridge, 260g
Spar
Tuš

pearl river bridge

omaka hoi sin, pearl river bridge, 260g

Pakiranje: 260 g

od2,29 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,29–3,19 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 8,81 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,29 €

8,81 €/kg

Omaka Hoi Sin, 260g

Spar

Spar

Na zalogi

3,19 €+2%

12,27 €/kg